Oses Çiğköfte Bayisi Açma Başvurusu ve Şartları

Son yıllarda ülkemizde popüler yemekler arasında olan etsiz çiğköfteye talep oldukça fazla. Fiyatından dolayı öğrencilerin tercihleri arasında ilk sırayı almış durumda. Bu sebeplerden dolayı merkezi yerleşimlerde oldukça fazla çiğköfte şubeleri bulunmaktadır. Bu kadar fazla olmasının sebeplerinden biri ise Oses çiğköfte gibi firmalar dükkan açmak isteyen kişilerden ücret almadan dükkanın bütün dekorasyonunu, malzemelerini ve çiğköftesini vermektedir. Bu sayede çiğköfte dükkanı açmak isteyen kişiler oldukça az paraya dükkan sahibi olmaktadırlar. Bunun karşılığında ise her ay Oses çiğköfte kar payı almaktadır. Eğer sizinde Oses çiğköfte bayi açmak istiyorsanız bu makalede sizler için her ayrıntısını anlattık. 

Oses Çiğköfte Bayilik Başvuru Formu ve Şartları

Oses çiğköfte bayisi olmak için bazı şartları yerine getirmek zorundasınız. Sizler için bu şartları bu bölümde her detayına kadar açıklayacağız. Çiğköfte son yıllarda ülkemizde popüler olan bir yemek türü olduğu için talep çok fazla. Oses çiğköfte gibi markalarda bu talebin çok olduğunun farkında olduğundan dolayı daha fazla dükkan açmak istiyorlar. Bunun içinde dükkan açmak isteyen kişilerle ortaklık yaparak bu şekilde ülke içerisinde Oses çiğköfte şubeleri artıyor. 

Oses Çiğköfte bayilik başvurusunun nasıl yapılacağına ve bu sürecin nasıl ilerleyeceğini sizlere anlatalım. Öncelikle Oses çiğköfte bayilik başvurusunu yapmak için BURAYA tıklayın ve başvuru formuna ulaşın. Açılan başvuru formunda doldurmanız gereken bazı bilgiler karşınıza çıkacak. Bu bilgiler ise ;

  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • Bayilik Talep Edilen İl
  • Bayilik Talep Edilen İlçe
  • E posta Adresiniz
  • Mesajınız

Bu formu gönderdikten sonra en yakın zamanda Oses çiğköfte tarafından aranılacaksınız. Bu şekilde sizi arayan kişi ile daha detaylı görüşerek iş planınızı anlatabilir ve Oses çiğköfte bayisi açmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Oses çiğköfte bayisi başvurusu yapmadan önce sizlere şartlarıda anlatalım. Öncelikle Oses çiğköfte bayilik için hiçbir şekilde ücret talep etmemektedir. Tek istenen prosedür dükkanın dekorasyonunu Oses çiğköftenin size vereceği görsellerin aynısı olacak şekilde yapılmalıdır. Açacağınız Oses çiğköfte bayisinin bütün giderleri size ait olacaktır.

Oses çiğköfte bayi açma şartları bunlardır. Bu şartlar sizin içinde uygunsa en yakın zamanda başvurunuzu yapabilir ve sizde dükkan sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir