Evde Etiketleme İşi

Markaların en çok önem verdiği şeylerden biri ise etikettir. Bunun sebebi ise satılan ürününü onun olduğunun anlaşılması içindir. Hal böyle olunca hiç bir ürün etiketsiz fabrikadan çıkarılmıyor. Fakat bazı durumlarda fabrika bu etiketleme işini başkalarına yaptırmaktadırlar. Çünkü fabrikaların bazı zamanalarda etiketleme yapan makinaları bozulmaktadır ve tamiri uzun sürmektedir. Fabrikalarda üretim aksamasın diye bu etiketleme işini evde etiketleme işi yapan kişilere vermektedir. Durum acil olduğu için etiketle işinin çok kısa sürmesi gerekmektedir. Bu durumdan dolayda fabrikalar çok fazla maaş ödemektedir bu etiketleme işini yapan ev hanımlarına. Eğer sizde bu işi yaparak fazlasıyla para kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 

Evde Etiketleme İşi Detayları

Evde etiketleme işi diğer paketleme işlerine benzememektedir. Çünkü fabrikalar bu işi ansızın getirmektedir ve akşamına hemen teslim almak istiyorlar. Bu sebeple bu işin arkadaşlarınızdan oluşan bir takım oluşturmanızı tavsiye ederiz.Çünkü tek başınıza bu işi bitirmeniz imkansız denecek kadar zor. Arkadaşlarınız ile takım oluşturduktan sonra iş veren ile görüşerek haber verebilirsiniz.İş veren size en yakın zamanda bir sürü ürün ve onların etiketlerini gönderecektir. Bu etiketler bazen iple bağlanılıyor bazende yapışkanlı olduğu için direkt ürünün üstüne yapıştırılmaktadır. İş veren size ürünleri teslim ettikten sonra maksimum 2 güne kadar etiketleme işlemini bitirmeli ve iş vereni arayıp ürünleri teslim almasını söylemelisiniz. 

Evde Etiketleme İşi Maaş

Daha öncede bahsettiğimiz gibi bu iş acele bitirilmesi gereken bir iş olduğundan dolayı size verilecek olan maaş yüksek olmaktadır. İş verenin sizinle daha sonra tekrar çalışmasını istiyorsanız eğer siparişleri olabildiğince hızlı teslim etmenizi öneririz. Evde etiketleme işinde ücretler kolileme başına alınmaktadır. Her kolide ortalama olarak 50 ürün bulunmakta. Sizin koli başına alacağınız ücret ise 200 Türk Lirası. Günde 5 koli paketleyerek Günde 1000 Türk Lirası kazanabilir ve bu ücreti takım arkadaşlarınızla bölüşebilirsiniz. Eğer bu işi yapmak istiyorsanız hızlıca evde etiketleme işi veren fabrikalarla görüşerek evinize ek gelir sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir