Evde Cetvel Takımı Paketleme

Okulların açılmasıyla bütün öğrenciler kırtasiyelere alışveriş yapmaya gitmektedir. Talep çok olduğundan okul malzemelerinin fiyatları çok yüksek olmaya başlamıştır. Hal böyle olunca aileler ek iş yaparak evlerine maddi anlamada destek olmak istemektedirler.  Evine destek olmak isteyen kişiler evde paketleme işleri yaparak hem ek gelir elde etmekteler hemde çocuklarının tüm okul giderlerini giderebilmektedirler. Eğer sizde evde cetvel takımı paketleyerek ek gelir elde etmek istiyorsanız bu makalemizi okuyarak tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Evde Cetvel Takımı Paketleme Detayları

Cetvel takımları her öğrencininin okul hayatı boyunca defalarca aldığı bir araç gereçtir. Çünkü öğretmenler, bu araç gerecin alınmasını zorunlu tutmaktadırlar. Durum böyle olunca cetvel takımı yapan fabrikalar, okulların açılışı yaklaştıkta üretimlerini 2 katına çıkarmaktadırlar. Ürettim arttığı için işçilerde yetersiz gelmektedir. Fabrikalar bu durumu dengelemek için yeni bir yol ürettiler. Artık paketleme için cetvel fabrikasına eleman almamaktadırlar. Çünkü bu durum onlar için gereksiz masraf oluşturmaktadır. İş verenler eleman almak yerine evde paketleme yapan ev hanımlarıyla iletişime geçmekte ve bu işi onlara yaptırmaktadır.

İş veren sizinle iletişime geçtikten sonra işinize hemen başlayabilirsiniz. İş verenlerin bu iş için sizden istediği tek şey, cetvel takımlarını hizalı bir şekilde desenli ve markanın amblemi olan ambalajlarla paketlemek. Her ürünün paketlemesi böyle olmaktadır. Sizin bu işten para kazanmanız için çok fazla paketleme yapmanız gerekmektedir. Çünkü fabrikalar paketleyeceğiniz ürünlerin taban sınırını vermektedir. Taban sınırının altına paketlerseniz ücretinizi alamazsınız. Bütün cetvelleri ambalajlarının içine koyduktan sonra geriye sadece kolilemek kalıyor. Her kolide 200 adet olacak şekilde cetvellerin paketlenmesi gerek.

Evde Cetvel Takımı Paketleme Maaş

Yukarıda anlattığımız gibi evde cetvel takımlarını paketledikten sonra kolilere koymanız gerekmektedir. Evlere cetvel takımı paketlemeye veren firmalar paketlenen cetvel takımı başına değil koli başına para vermektedir. Koli başına 100 TL para vermektedirler. Her güne evinizde 1 tane koli paketlerseniz ay sonunda 3000 Türk Lirasını kazanabilir ve evinize ek gelir sağlayabilirsiniz.Merak ettiklerinizi yorum kısmına yazabilir ve bize sorabilirsiniz.

Evde Cetvel Takımı Paketleme” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir